Z okazji Walentynek uczniowie z klasy Ib i IIb odwiedzili bibliotekę w Mieszkowie. »

Tegoroczne ferie w bibliotece w Mieszkowie przebiegają pod hasłem "Kwiatowe inspiracje". Pierwszego dnia dziewczynki wykonały laurki dla dziadków zdobione metodą qulingu. »

Wielkimi krokami zbliżają się w naszym województwie ferie zimowe - oczywiście w naszych bibliotekach przygotowano zajęcia. »

10 grudnia odwiedziła Mieszków wycieczka z Zespołu Szkół w Kleszczewie. Uczestnicy najpierw odwiedzili miejsca pamięci dwóch Mieszkowskich generałów: Stanisława Taczaka oraz Heliodora Cepy, po czym udali się do Izby Pamięci mieszczącej się w bibliotece. »

6 grudnia w nieco mikołajkowych nastrojach odbyło się spotkanie autorskie z Jakubem Staszakiem. Autor książki "Nie tylko latające kompanie…" wprowadził członków Klubu Samopomocy "Mieszko" w tematykę Powstania Wielkopolskiego. »

Dzień Postaci z Bajek stał się znakomitą okazją do spotkania z grupą "Pszczółek" z przedszkola w Mieszkowie. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych bohaterach z książek i kreskówek oraz obejrzały kilka książek z biblioteki, odgadując jakie postacie są na okładkach. »

Mieszków świętuje niepodległość. Z okazji zbliżającej się 100-nej rocznicy odzyskania niepodległości, wszyscy czytelnicy bez względu na wiek mogli włączyć się we wspólne tworzenie naszego godła. »

"Dzień Kundelka" to kolejna okazja do spotkania z przedszkolakami. Grupa "Biedronek" obejrzała książeczki o pieskach dostępne w bibliotece oraz wysłuchała bajki "Toffik u weterynarza". »