Biblioteka

Czekające wydarzenia, porady na przyszłość, imię przyszłego męża... Dziś mogli je poznać odwiedzający filię w Mieszkowie, wróżąc sobie przy pomocy kości do gry, butelki i serc z imionami. »

W dzień szkolnych obchodów Święta Niepodległości 23 – osobowa grupa najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Mieszkowie została pasowana na czytelnika. »

Pojawił się nagle i niespodziewanie. Miał istnieć tylko pół godziny a został na dłużej, dezorganizując szkolne przerwy. »

Ależ to była wycieczka! Uczestnicy projektu "Legendoczytacze na szlaku" zdobywali w deszczową sobotę Poznań. »

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania i przypadająca we wrześniu 125 rocznica urodzin Marii Kownackiej stały się świetną okazją do spotkania z czytelnikami. »

Z okazji Dnia Kropki grupa "Kotków" z przedszkola w Mieszkowie wysłuchała książeczki "Kropka". Następnie bawiliśmy wyszukiwanie kropek w różnych kolorach. »

Pieski, rybki, małpki a nawet węże opanowały bibliotekę w Mieszkowie. Wszystko za sprawą warsztatów "Balonowy zawrót głowy". »

Dzieci z przedszkola w Mieszkowie za sprawą biblioteki spędzają te wakacje z "Ciocią Jadzią". Co tydzień przedszkolaki słuchają dwóch kolejnych rozdziałów z serii autorstwa Elizy Piotrowskiej. »

Powrót na górę