Biblioteka

Tradycyjnie już nasza biblioteka włączyła się w organizację Miejskiego Dnia Dziecka, który tym razem przebiegał pod hasłem sportu. »

To łączna kwota jaką otrzymała jarocińska biblioteka na działania animacyjne, kulturalne i edukacyjne w ramach programu "Partnerstwo dla książki" w ramach programów grantowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. »

(Do)wolność czytania to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji uczniowie klasy VI wzięli udział w zajęciach rekreacyjnych "Z książką jest wesoło" dotyczących książki i czytelnictwa. »

Tradycyjnie już nasza biblioteka uczestniczyła w Miejskim Dniu Dziecka. W tym roku hasłem przewodnim był sport. »

"Wiadomości ze świata" opracowywali uczniowie gimnazjum wcielając się na czas gry w role reporterów. Na uczestników zajęć czekały cztery stacje, a w nich konkretne zadania. »

Natalia Budzyńska w rozmowie z bratem Kordianem o świętym Albercie Chmielowskim - tak wyglądało sobotnie popołudnie w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich, gdzie odbyło się spotkanie wokół biografii brata Alberta. »

Papierowe kurczaki oraz malowane na torbach zajączki zagościły w bibliotece w czasie wielkanocnych warsztatów plastycznych dla uczniów 3 klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. »

W soboty (10 i 17 marca) czytelnia w parku po raz kolejny zamieniła się pracownię krawiecką »

O kobietach i ich prawach dawniej i dziś rozmawiano w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich z Anną Dziewit-Meller. »

Powrót na górę