Biblioteka

Za nami kolejne spotkanie z cyklu "Nie taka inność straszna...". Tym razem naszymi gośćmi były Barbara Turek i Dominika Frydrych. Barbara jest osobą niepełnosprawną, zaś Dominika pomogła napisać książkę o jej radzeniu sobie z niepełnosprawnością. »

Pierwsze kwietniowe spotkanie w czytelni Biblioteki Głównej w Pałacu Radolińskich upłynęło pod znakiem historii Powstania Wielkopolskiego. »

Przeciętny obywatel PRLu nie miał zielonego pojęcia, że instrukcja obsługi jego pralki FRANI przeszła przez ręce cenzora. »

22 marca bibliotekę w parku odwiedziły "Kaczuszki" z Niepublicznego Przedszkola „ Jarzębinka”. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką. »

Sobotni poranek w bibliotece spędzili miłośnicy szycia – rodzice wraz z dziećmi. W czasie warsztatów powstały zajączki. »

Wiosnę w bibliotece przywitały dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki. »

Poranek w bibliotece spędzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. Po zapoznaniu z biblioteką dzieci wysłuchały opowiadań Marii Kownackiej "Razem ze słonkiem. Przedwiośnie". »

Stanisław Janicki - ikona telewizji i kopalnia wiedzy o kinie lat międzywojennych był gościem naszej biblioteki i Stowarzyszenia Jarocin XXI. »

Powrót na górę