Aktualności

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

Nietypowa lekcja języka polskiego wokół legend i z wykorzystaniem bibliotecznej aplikacji i plenerowej gry - ależ się działo! »

Piękna październikowa sobota służyła legendoczytaczom, którzy na rowerowych drezynach wyruszyli w poszukiwaniu zaklętych kamieni. »

Ostanie warsztaty w ramach projektu „Legendoczytacze na szlaku” za nami. Uczestnicy tym razem uczyli się kodowania. Na zajęciach powstała również nowa legenda. »

Tak łączymy pokolenia w Jarocinie! Niecodzienne wydarzenie w ramach imprez towarzyszących Jarocin Festiwal 2017 - spektakl z muzyką na żywo zespołu Variété z udziałem jarocińskich seniorów! »

Dnia 1 czerwca 2017 r. grupa Senior WIGOR odbyła wycieczkę do Powidza. Tego dnia na obszarze 33. Bazy Lotnictwa Transportowego odbywały się uroczyste obchody święta Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego. »

W ramach zajęć z rękodzieła w programie Senior-WIGOR odbyły się warsztaty z szycia ozdób świątecznych. »

W ramach Tygodnia z Internetem seniorzy w JOK Jarocin spotkali się z Zuzanną Kuklą, która prowadzi swój profil na YouTube »