5 listopada w Filii nr 5 przypominaliśmy sobie bajki z dzieciństwa. To dzięki nim poznawaliśmy kiedyś świat, śmialiśmy się i wzruszaliśmy. »

O tym jak to się stało, że została autorką kryminałów, skąd pomysły na książki i bohaterów, i jak znosi swój sukces opowiadała zebranym licznie w JOK Jarocin czytelnikom jarocińskiej biblioteki. »

Za nami pierwsze warsztaty dla pracowników bibliotek publicznych w powiecie jarocińskim - dziś poznaliśmy tajniki LOESJE czyli kreatywna praca z tekstem - efekty już wkrótce w naszych bibliotekach! »

Niestety było to już ostatnie spotkanie z cyklu Podróżniczy regał na nudę. Tym razem wyruszyliśmy w podróż na wschód! »

Przedostatni podróżniczy weekend poświęcony był polskim górom Tatrom i Beskidom. »

Nasz gość Gordon Wilson przeszedł 1500 km w 80 dni z Leeds do Poznania, by zebrać pieniądze dla ofiar kataklizmów na całym świecie. »