Użytkownik ze szczególnymi potrzebami - szkolenie

Użytkownik ze szczególnymi potrzebami - szkolenieZa nami pierwsze szkolenie w ramach BLISKO i naszego projektu BIBLIOTEKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Dr Magdalena Cyrklaff-Gorczyca poszerzała naszą wiedzę z zakresu komunikacji z osobami niepełnosprawnymi oraz użytkownikami ze szczególnymi potrzebami.

Oczywiście zabrakło czasu na poruszenie wielu tematów. Ale już kilka szufladek na rozwiązania, działania, skierowane do tego kręgu użytkowników już nam się w głowach pootwierały. Działamy!