Biblioteka

Po spotkaniu online na temat książki Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe", które odbyło się w Bibliotece w Golinie, dzieci zostały poproszone o namalowanie karminików. »

Lekcja dla dzieci poświęcona ekologii. Po przeczytaniu książki pt. „Tomek staje się eko!" rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc przyrodzie. »

Dziś odbyła się lekcja online dla klasy II a dotycząca Świąt Bożego Narodzenia. W zajęciach brało udział 15 osób. »

Dzisiejszego dnia, tj. 10 grudnia, połączyliśmy z klasą II Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach. Tematem naszego spotkania były nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. »

Pierwsze w historii spotkanie jarocińskiego Dyskusyjnego Klubu Książki na ZOM-ie za nami. Omawialiśmy książkę „Koronkowa robota. Sprawa Gorgonowej” Cezarego Łazarewicza. »

Dzisiaj internetowo połączyliśmy się z uczniami II klasy ze Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach.
Tematem spotkania była Ekologia w bibliotece.
»

Premiera pierwszej mobilnej gry już za nami. Ze względu na okoliczności związane z pandemią miała ona charakter kanapowy - czyli grać można było bez wychodzenia z domu! »

Dzisiaj do biblioteki w Wilkowyi zawitał Święty Mikołaj oraz wychowawca z uczniami klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna on-line, oczywiście mikołajkowa. »

Powrót na górę