Biblioteka

Spotkanie z lekturą nie musi być nudne! Przekonali się o tym uczniowie klasy IVb, którzy wzięli udział w „Wieczorze w Akademii Pana Kleksa”, zorganizowanym przez nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Mieszkowie i filię biblioteki w Mieszkowie. »

Grupa Myszki z Przedszkola Marcinek w Jarocinie odwiedziła dziś Kamienicę Kultury. Okazją do spotkania był Światowy Dzień Kosmosu. »

Z okazji zbliżającego się Dnia Kosmosu bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa przedszkolaków. Po wysłuchaniu bajki „Kicia Kocia w kosmosie” rozmawialiśmy o jej treści, o tym, czym jest kosmos. »

Uczniowie ze Społecznej Szkoły Podstawowej dowiedzieli się jaką drogę pokonuje książka zanim trafi do czytelnika. »

Kolejny spacer po Jarocinie w piękne majowe przedpołudnie, tym razem odwiedzili nas uczniowie klas I-III z Bachorzewa. Dzieci zwiedziły jarocińską starówkę. »

Sobotni poranek na naszym parku upłynął na spotkaniu z Kicią Kocią i panią Moniką Skikiewicz. »

Bibliotekę w parku odwiedziły dzieci z Przedszkola Poziomka, które przechodząc przez magiczne koło, mogły rozpocząć zabawę z okazji „Dnia bez Śmiecenia”, który przypada 11 maja. »

To, że w bibliotece można się bawić, wiemy nie od dziś. Tak też było na zakończenie tegorocznego Tygodnia Bibliotek. »

Za nami Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji otrzymaliśmy prezent w postaci książeczki: "Przygody Krzysia w kosmosie" przygotowanej przez dzieci z grupy Plastusie Popołudniowe z Przedszkola Marcinek w Jarocinie. »

Powrót na górę