Biblioteka

Kreatywne i integracyjne zajęcia w strefie dla młodzieży zorganizowaliśmy dla klasy II Technikum Rachunkowości z Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Jarocin. Trochę ruchu było przy tworzeniu wizytówki dla siebie nawzajem, a potem młodzież budowała ekologiczny pojazd napędzany... balonikiem. »

Mikołajki w Kamienicy Kultury przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze.
Świąteczne życzenia wpisywali wczoraj na swoich choinkach uczniowie klasy II ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie.
»

Dzisiaj w bibliotece w parku obchodzono podwójne święto Mikołajki oraz Roczek Kindloteki. W Oddziale dla Dzieci goszczono Pszczółki z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek”. Przygotowano dla nich kodowanie na macie: Trasy Mikołaja do prezentu oraz wizerunku Mikołaja. »

Rok 2022 zakończyliśmy w Dyskusyjnym Klubie Książki pozycją J.C. Oates „Ofiara”. Czternastoletnia Afroamerykanka staje się ofiarą brutalnej napaści. Poznajemy spojrzenie na sytuację z perspektywy różnych bohaterów, dzięki temu możemy wyrobić sobie własne zdanie. »

Andrzejkowe Gadu-Gadu polsko-ukraińskie upłynęło w radosnym i klimatycznym nastroju. Były wróżby, słodkości i rękodzieło. Panie wykonywały lampiony techniką makramy. »

W towarzystwie przedszkolaków z Potarzycy świętowaliśmy w Kamienicy Kultury Dzień Pluszowego Misia. Było misiowe czytanie, misiowe zabawy, kolorowanie i karmienie misia. »

W ostatni piątek listopada wybraliśmy się w kolejną podróż z wyobraźnią - tym razem z Rafałem Witkiem, który odwiedził swoich czytelników w Szkole Podstawowej w Bachorzewie »

Powrót na górę