W Oddziale dla Dzieci odbyły się zajęcia dla najmłodszej grupy z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie z okazji Światowego Dnia Kota. »

Na grupie zabawowej królował kolor czerwony nawiązujący do Walentynek. Maluszkom przeczytano bajkę Norman Bridwell "Walentynki Clifforda". »

Dzieci na grupach zabawowych wysłuchały wiersza "My się zimy nie boimy", przy którym razem z rodzicami podskakiwały oraz tańczyły. »

Na grupach zabawowych maluszki i ich rodziców wprowadzono w klimat zimy. Przeczytano im wiersz Hanny Ożogowskiej "Zima zła". »

Wielkimi krokami zbliżają się w naszym województwie ferie zimowe - oczywiście w naszych bibliotekach przygotowano zajęcia. »

Bibliotekę w parku odwiedziły dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie. Uczniowie rozwiązali andrzejkową krzyżówkę, wysłuchali bajki Agnieszki Stelmaszyk „Upiorne Andrzejki”. »