Maluchy z przedszkola "Jaś i Małgosia" w poniedziałkowy poranek przybyły do biblioteki w parku. Wysłuchały bajki pt."Wielka wyprawa Świętego Mikołaja". »

Jarocińska biblioteka najlepsza w Polsce i województwie wielkopolskim według rankingu bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki. Wczoraj, 30 listopada, w Bibliotece Narodowej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrektor Agnieszka Borkiewicz odebrała obie, prestiżowe nagrody w imieniu burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego i biblioteki. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie uczestniczyły Mikołajowym Spotkaniu z Bajeczką. Przedszkolacy mieli za zadanie poszukać Świętego Mikołaja z listem, w którym zachęcał do wspólnej zabawy. »

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Stokrotka" odwiedziły bibliotekę dla Dzieci z okazji Święta Pluszowego Misia. »

Na grupach zabawowych królował Miś. Dzieci wysłuchały bajki Mariusza Niemyckiego "Gdzie podziałeś mi się?". »

Uczniowie z klasy IV a z Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej poznając katalog komputerowy. »

Bibliotekę odwiedziły dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy Stowarzyszeniu na rzecz dzieci i młodzieży Tęcza z Radlina. W bibliotece przeniosły się w świat bajek i baśni. »

Na spotkaniu grupy zabawowej dzieciom przeczytano bajkę "Jesienna przygoda Tuptusia", po której bawiły się w "A kuku!". »