Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia"” na Spotkaniu z Bajeczką obejrzały teatr kamishibai "Piłka" Doroty Gellner. »

To łączna kwota jaką otrzymała jarocińska biblioteka na działania animacyjne, kulturalne i edukacyjne w ramach programu "Partnerstwo dla książki" w ramach programów grantowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. »

Dzieci na grupach zabawowych wysłuchały wiersza "Motyl i ja" , po którym zaproszono ich do wspólnej zabawy "My jesteśmy motylkami" gdzie wcieliły się w rolę tańczących motyli. »

Podczas Akcji Dni Książki w Niepublicznym Przedszkolu "Marcinek" dzieci z całego przedszkola odwiedziły bibliotekę dziecięcą w parku, w której, przez cały tydzień, brały udział w przygotowanych dla nich zajęciach. »

Na Spotkaniu z Bajeczką uczestniczyli przedszkolacy z Niepublicznego Przedszkola "Jaś i Małgosia", którzy zamienili się w ogrodników. »

Na grupach zabawowych dzieci wysłuchały bajki Urszuli Kozłowskiej "Wielkanoc zajączka" oraz uczestniczyły w zabawie paluszkowej "Zajączek". »