Papierowe kurczaki oraz malowane na torbach zajączki zagościły w bibliotece w czasie wielkanocnych warsztatów plastycznych dla uczniów 3 klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie. »

Choć na dworze jest jeszcze zimno i pada śnieg na grupach zabawowych powiało już zbliżającą się wiosną. »

"Damy dziewuchy dziewczyny- historia w spódnicy" to książka nietypowa, mówi o kobietach, które w swoim życiu zrobiły bardzo wiele, pomimo dyskryminacji spełniały swoje marzenia i miały duży wpływ na otaczającą Je rzeczywistość. »

Uczestnicy półkolonii z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Jarocinie wzięli udział w zajęciach o inności z elementami biblioterapii. »

Oddział "Myszek" z Niepublicznego Przedszkola "Marcinek" uczestniczył w "Spotkaniu z Bajeczką". Na początku zajęć za pomocą przygotowanych rekwizytów dzieci miały odgadnąć kto będzie bohaterem zajęć. »