Tomasz Jankowski czyta bajkowe opowiadania

Tomasz Jankowski czyta bajkowe opowiadaniaPremierowe czytania opowiadań dzieci, uczestników warsztatów literackich online z Wiolettą Piasecką miały wspaniałą oprawę dzięki czytającemu gościowi Tomaszowi Jankowskiemu.

Pan Tomasz wspaniale przeczytał opowiadania Leny Jerszyńskiej "Przygody sówki Zosi", Antosi Trzcielińskiej "Mój pamiętnik", Zosi Michno "Róża, która byłą piratem", Jakuba Stawickiego "Duch w bibliotece" oraz Stasia Ledy i Adasia Drańczuka "Spotkanie w czasie koronawirusa".

Opowiadania wraz z ilustracjami stworzonymi przez samych autorów do przeczytania na naszej wirtualnej półce.

A jak czytał pan Tomasz - do posłuchania poniżej:

Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.