Biblioteka

Dnia 21 czerwca 2016 roku wręczyliśmy nagrody książkowe i upominki za udział w całorocznym konkursie "Zwierzakolub" w kategorii dla klas I-III szkoły podstawowej oraz "Ekoksiążkolub" w kategorii dla kl. IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. »

O niezwykłej szkole, która skrywa mroczny sekret oraz o jej uczniach rozmawialiśmy na ostatnim przedwakacyjnym spotkaniu MDKK filii nr 2. »

Uczniowie z klasy II a szkoły podstawowej uczestniczyli w Eko - papierowych zajęciach. Dowiedzieli się co to jest makulatura, skąd się bierze oraz jak segregować papier. »

Warsztaty aptekarskie, dekorowanie ciasteczek i zajęcia plastyczne oto co działo się wokół kolejnego regału na nudę - tym razem kolejowego »

Misjonarz, Krzysztof Walendowski ze zgromadzenia Werbistów, pracujący i mieszkający w Boliwii przyjechał do Wilkowyi na zaproszenie bibliotekarek. »

Ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie..." odbyło się w jarocińskiej Parowozowni z Leszkiem Szczasnym, który opowiadał m.in. o przejażdżce najdłuższym pociągiem na świecie po pustyni »

Papier - pod taką nazwą odbyły się dwa spotkania z Eko-Paki, na których dzieci dowiedziały się wszystkiego co jest związane z papierem »

Powrót na górę