Na majowym spotkaniu klubu omawialiśmy książkę J. Greena "19 razy Katherine" o perypetiach amerykańskiego nastolatka, wielokrotnie zakochanego i porzucanego przez dziewczyny o imieniu Katherine. »

Przedszkolacy zainspirowani przygodami Marysi i jej przyjaciół - bohaterów książki N. Berkane "Marysia i mała orkiestra" stworzyli własną orkiestrę ze sprzętów kuchennych. »

Grażyna Wilk przyjechała aż z Wrocławia, by poprowadzić w filii nr 2 kolejne warsztaty. Tym razem zajęliśmy się pierogami. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek najmłodsza grupa przedszkolaków przyszła do nas na zajęcia. Po wysłuchaniu bajki o niesfornej piłce rozpoczęła się zabawa. »

Po raz pierwszy na spotkaniu naszego klubu zagościła literatura czeska "Ostatnia Arystokratka" Evžen Boček. O arystokratach wracających z Ameryki do oddziedziczonego zamku. Książka lekka, łatwa i przyjemna. »

W Bibliotece w Wilkowyi uczestniczki czwartkowych spotkań szyły sówki »