Klasa IV b ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie zaprosiła Justynę Nawrocką, bibliotekarkę z Filii nr 3 w Jarocinie do czytania w ramach akcji "Książka to jest To". »

Piąte jubileuszowe "Babskie cumpry" organizowane przez Bibliotekę w Cielczy okazały się rekordowe pod względem frekwencji, ponieważ do zabawy zgłosiło się aż 115 pań. »

Gościem Klubu Dyskusyjnego był Roman Gałązka, autor książki "Przybysław - dziedzice i chłopi. Historia wsi do 1945 roku". »

Z inicjatywy jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku biblioteka gościła Krzysztofa Miklasa, długoletniego dziennikarza i komentatora sportowego »

Z okazji urodzin bajopisarza dzieci z klasy I b Szkoły Podstawowej w Golinie odwiedziły bibliotekę. »

Piąta Noc z Andersenem już za nami. W piątkowy wieczór 45 dzieci wzięło udział w jubileuszowej nocy. Tym razem hasłem przewodnim była Mała Syrenka i piraci. »

Podczas marcowego spotkania klubu rozmawialiśmy o książce Bożeny Żak-Cyran pod tytułem "Jedz i żyj zgodnie z porami roku. Kuchnia roślinna według Pięciu Przemian". »