W pierwszym tygodniu lipca odbyły się w naszej filii wakacyjne zajęcia dla dzieci. »

Po śladach Stasia i Nel oraz afrykańskich zwierząt poruszali się uczestnicy tegorocznej nocy w bibliotece. »

W czwartek - 23 czerwca - podczas szkolnego apelu podsumowującego rok szkolny filia biblioteczna w Cielczy ogłosiła wyniki całorocznego konkursu "Wiem, bo czytam". »

Dnia 21 czerwca 2016 roku wręczyliśmy nagrody książkowe i upominki za udział w całorocznym konkursie "Zwierzakolub" w kategorii dla klas I-III szkoły podstawowej oraz "Ekoksiążkolub" w kategorii dla kl. IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. »

O niezwykłej szkole, która skrywa mroczny sekret oraz o jej uczniach rozmawialiśmy na ostatnim przedwakacyjnym spotkaniu MDKK filii nr 2. »