Kto nie był, niech żałuje! Piękne kartki wielkanocne wykonane metodą scrapbookingu powstały na spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów w filii nr 2. »

Przepisy i książki z przepisami na świąteczne słodkości były tematem spotkania Klubu Przyjaciół Biblioteki w Golinie. »

Zbliżają się święta wielkanocne. Z tej okazji w czytelni biblioteki w Witaszycach odbyły się warsztaty decoupage. »

W ramach Tygodnia z Internetem 12 marca 2016 r. w filii nr 2 odbyły się międzypokoleniowe zajęcia dotyczące tworzenia drzewa genealogicznego w serwisie myheritage.pl. »

Czy epoce kamiennej istniały książki ? Czy już wtedy istniało pismo i czy tysiące lat temu ludzie umieli czytać? »

Po długiej przerwie w czytelni w parku odbyły się zajęcia rękodzielnicze, tym razem były to warsztaty z podstaw decoupage’u. »

Jaką bronią walczyli? Dlaczego tak się stało, że dopiero po latach się o nich mówi? Na te i inne pytania odpowiadał pan Wojciech Koterba (założyciel Grupy Rekonstrukcyjnej Powstańców Wielkopolskich w Mieszkowie, miłośnik i pasjonat historii), który był gościem filii w Wilkowyi. »

W związku z obchodami Tygodnia z Internetem w filii w Golinie odbyły się zajęcia dotyczące tworzenia drzew genealogicznych za pomocą serwisu myheritage.pl. »

Uczestnikami zajęć z EkoPaki o tworzywach sztucznych byli uczniowie z klasy III Szkoły Podstawowej nr 2 z Jarocina. »