Dziś odbyły sięostatnie pokazy filmu "Nie było żadnej nadzei.Powstanie w getcie warszawskim1943" »

Już po raz dziesiąty Biblioteka w Cielczy wraz z Gimnazjum im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy była organizatorem konkursu "U źródeł kultury europejskiej". »

Dwie grupy drugoklasistów mogły zobaczyć jak wygląda ul z nadstawką, ramki, węza, matecznik i kilka innych akcesoriów pszczelarskich. »

"Barwy ojczyste - flaga i godło", taką nazwę nosiło spotkanie z klasą pierwszą, które odbyło się w Oddziale dla Dzieci we wtorkowy poranek. »

Kolejne pokazy filmu poświęconego 73. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim odbyły się w filii nr 2 i 3 w Jarocinie, filii w Golinie oraz w kinie wagonowym. »

Biblioteka po raz kolejny włączyła się w organizację zabaw dla dzieci w czasie festynu rodzinnego Szkoły Podstawowej w Mieszkowie. »

Z okazji Dnia Książki i praw autorskich filię nr 2 odwiedzili poziomkowi przedszkolacy. »