Biblioteka

Zgodnie z tegorocznym hasłem Tygodnia bibliotek, Biblioteka Główna inspirowała młodzież z Gimanzjum nr 1 do działań twórczych zgodnych z prawem autorskim. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek filię w Mieszkowie odwiedziła grupa biedronek z Publicznego Przedszkola. »

W Tygodniu Bibliotek w filii w Cielczy specjalnie przygotowana "Chatka Krasnali" wraz ze swoim gospodarzem skrzatem Kropeczką zapraszała wszystkie dzieci do odwiedzin i wspólnego czytania fragmentów bajek i baśni. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek, który w tym roku jest pod hasłem "Biblioteka inspiruje", w filii w Wilkowyi odbyły się głośne czytania. »

W Tygodniu Bibliotek do Biblioteki w Golinie przyszły dzieci z Niepublicznego Przedszkola na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie. Hasłem tegorocznego tygodnia jest "Biblioteka Inspiruje". »

Nastały wreszcie ciepłe dni, a więc czas ruszyć się od komputerów, laptopów i telewizora. Takimi słowami w Oddziale dla Dzieci rozpoczęły się sportowo-literackie zajęcia z przedszkolakami z przedszkola „Jaś i Małgosia” . »

Na majowym spotkaniu klubu omawialiśmy książkę J. Greena "19 razy Katherine" o perypetiach amerykańskiego nastolatka, wielokrotnie zakochanego i porzucanego przez dziewczyny o imieniu Katherine. »

Powrót na górę