W "Mikołajki " w filii odbyło się spotkanie Klubu Przyjaciół Biblioteki poświęcone najnowszej książce "Album snutki golińskiej". »

Członkowie Klubu Dyskusyjnego i Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc oraz ich sympatycy wybrali się do Jarocina na koncert zespołu "U studni". »

Uczestnicy projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" i członkowie Klubu Dyskusyjnego spotkali się w poniedziałkowe popołudnie, 27 listopada w czytelni miejscowej biblioteki. »

Na listopadowym spotkaniu Klubu e-Seniora, dzięki Grze z Klimatem 2.0 – zaczęliśmy zastanawiać się, jak możemy uratować świat przed zagładą ekologiczną. »

Ostatnie tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dotyczyło książek zakazanych. Jakich książek zakazywano, kiedy zakazywano, kto zakazywał? »

Stowarzyszenie na Rzecz Witaszyc przygotowało kolejną wystawę. Tym razem jest poświęcona nieistniejącej już Cukrowni i Rafinerii "Witaszyce". »