Biblioteka

Dzieci z Przedszkola w Woli Książęcej podczas zajęć w naszej bibliotece dowiedziały się wielu ciekawych faktów dotyczących odzyskania przez Polskę niepodległości. »

"Moraliści. Jak Szwedzi uczą się na błędach i inne historie" Katarzyny Tubylewicz nie wszystkim uczestniczkom klubu DKK przypadła do gustu. Poruszana w każdym rozdziale tematyka imigrancka wywołała "przesyt". »

Zapraszamy czytelników i mieszkańców Gminy Jarocin do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Instytut Książki. Wyniki pozwolą nam lepiej przygotować ofertę na nadchodzący rok w kontekście nowopowstającej biblioteki w Kamienicy. »

We wtorkowe przedpołudnie biblioteka "Pod Ratuszem" gościła dzieci z przedszkola "Jarzębinka". Tematem spotkania była niepodległość Polski. »

W miniony piątek odbyło się inauguracyjne spotkanie DKK po wakacjach i jednocześnie 10 urodziny Klubu. »

Pogoda nam dopisała - Żeromski zabrzmiał na jarocińskim Rynku dzięki wspaniałej ekipie lektorskiej w składzie Maria Jańczak, Janina Wencel, Bogusława Mioduszewska, Bronisław Handke i Janusz Kałużny pod opieką i z udziałem Hanny Janiec. »

Za nami pierwsze warsztaty dla pracowników bibliotek publicznych w powiecie jarocińskim - dziś poznaliśmy tajniki LOESJE czyli kreatywna praca z tekstem - efekty już wkrótce w naszych bibliotekach! »

Powrót na górę