Czytanie na YouTube

Czytanie na YouTubeMaja Kłodawska - vlogerka prowadząca blog książkowy na YouTube, promujący literaturę dla młodzieży, odwiedziła Jarocin.

Podczas pierwszego spotkania z uczniami Zespołu Szkół Społecznych opowiadała o tym jak zaistnieć w mediach społecznościowych, o co zadbać prezentując różne filmiki, na co zwrócić uwagę żeby zdobywać dużo lajków i komentarzy. Dawała też cenne rady i uwagi oraz odpowiadała na pytania. Było też o czytaniu, książkach i nie tylko lekturach szkolnych.

Podczas drugiego spotkania było już bardziej praktycznie. W warsztatach wzięli udział członkowie MDKK z Filii nr 2 w Jarocinie oraz uczniowie Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie. Uczestnicy zapoznali się z tajnikami umieszczenia i publikowania w sieci. Poznali kilka trików i ćwiczyli nowe umiejętności pod okiem naszego gościa.

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu "Łowcy cytatów"dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin.

 

Powrót na górę