Lutowe spotkanie klubu było okazją do poćwiczenia znajomości języka angielskiego. Zwróciliśmy uwagę na najczęściej spotykane słowa występujące na różnych stronach internetowych i w różnych programach. »

Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w 2017 roku rozpoczęliśmy od książki Doris Lessing "Lato przed zmierzchem". »

Na pierwszym tegorocznym spotkaniu podróżniczym z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie" pojawił się Wojtek Malicha i Sebastian Hennig. »

Od grudnia biblioteka udostępniła platformę do nauki języków obcych we wszystkich swoich placówkach. Do wyboru jest aż pięć języków: angielski (w tym angielski biznesowy), niemiecki, francuski, hiszpańskiego i włoski. Każdy użytkownik może uzyskać bezpłatny dostęp do
e-learningowych kursów przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci od 10 roku życia.
»

Spotkanie Zuzą Chmielewską było okazją do poznania ciekawej i
bogatej kultury Malezji.
»