Członkinie DKK wzięły udział w spotkaniu z Anną Król w Bibliotece w Wilkowyi. Oczywiście przeszły Iwaszkiewiczowski Quest »

Dyskusyjny Klub Książki już po wakacjach. Przerwa była ale nie od książek. Jakie książki czytaliśmy? »

W dniach27.07-30.07.2016 r. we Wrocławiu odbyłsię Literacki Woodstock - Ogólnopolski Zlot Członków Dyskusyjnych Klubów Książki. »

Tradycyjnie już w podcieniach ratusza można było odpocząć i poczytać książki lub prasę, a przed Biblioteką Główną stworzyć własną, rockową koszulkę »

Ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie..." odbyło się w jarocińskiej Parowozowni z Leszkiem Szczasnym, który opowiadał m.in. o przejażdżce najdłuższym pociągiem na świecie po pustyni »