Uczestnicy półkolonii w Radlinie świętowali Dzień Czekolady (7 lipca). Złożyliśmy wizytę w fabryce czekolady Willego Wonki słuchając fragmentu książki „Charlie i fabryka czekolady”. »

Na głośnych czytaniach w przedszkolu "Tęcza" w Cielczy i Radlinie dzieci wysłuchały wiersza Danuty Wawiłow "Jak wygląda wiatr". »

31 maja obchodzimy Dzień Bociana Białego, więc dwie grupy przedszkolaków z przedszkola „Tęcza” w Cielczy wysłuchały bajki o bocianku. Młody bocianek Janek, który spędzał czas na zabawach i leniuchowaniu nagle zauważył, że inne ptaki- jego rówieśnicy umieją o wiele więcej. »

Z okazji "Dnia Dentysty" odbyły się zajęcia dla dzieci w Przedszkolu "Tęcza" w Radlinie. »

Z okazji Święta Zakochanych w naszych bibliotekach, obok akcji Randka w ciemno z książką, odbyła się druga akcja - czytelnicy, którzy w poniedziałek i wtorek - ostatnie dni karnawału - odwiedzili nasze placówki otrzymali w prezencie książkę "Opowiadania" Jadwigi Podeszwy »

Przez cały luty zapraszamy naszych czytelników na randki w ciemno z książką w naszych bibliotekach. »

Od 1 lutego 2021 zostają przywrócone kary za przetrzymane książki. »

7 miejsce w Polsce i 2 w Wielkopolsce w Rankingu Bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki - to nasz wynik na ten trudny 2020 rok! »