Spotkanie z Krzysztofem Piersą i wystawa obrazów Aleksandra Orszulika

Spotkanie z Krzysztofem Piersą  i wystawa obrazów Aleksandra OrszulikaTradycyjnie już ruiny kościoła św. Ducha w niedzielę festiwalową są miejscem szczególnych doznań i spotkań.

Po mszy świętej za zmarłych muzyków odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą, autorem książki "Komputerowy ćpun", który dzielił się swoim doświadczeniem jako osoby uzależnionej od gier komputerowych. W rozmowie z bratem Kordianem Szwarcem przestzregał dzieic i młodzież przed bardzo łatwym "wkręceniem: się w nałogi, nie tylko związane z grami, obecnych rodziców uczulał jak zauważyć, że nasze dziekco potzrebuje poomocy.

Wszystkim wydarzeniom, które działy się w kościelnych ruinach, przez trzy festiwalowe dni towarzyszyła klimatyczna wystawa obrazów Aleksandra Orszulika.