Biblioteka

Święta Bożego Narodzenia już niedługo, dlatego w środę do biblioteki w Wilkowyi zostali zaproszeni uczniowie klasy V z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lisewie uczestniczyły w świątecznych warsztatach w Kamienicy Kultury. Do wykonania lampionów potrzebowały: niewielkiego słoiczka, soli, kleju, kolorowych wstążek, jarzębiny, zielonych gałązek oraz plastra drewna. »

W Bibliotece w Golinie odbyły się świąteczne warsztaty robienia lampionów. W zajęciach brały udział członkinie Klubu Seniora w Golinie "Sami Swoi". Zajęcia prowadziła Magdalena Orzechowska. »

Za nami kolejne warsztaty. Tym razem gościły u nas panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Witaszyczkach, które wykazały się dużą kreatywnością. »

W bardzo miłej i przedświąteczne atmosferze, odbyły się warsztaty robienia Zimowych lampionów. Każdy uczestnik wykonał lampiony nie tylko dla siebie, ale również dla bliskich. »

Dzisiaj po raz pierwszy gościłyśmy dziewczyny wraz z opiekunami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy Nowej. »

Tego po pisarzu się nie spodziewaliśmy. Alek Rogoziński zasypał nas anegdotami z życia literackiego i prywatnego, a zgromadzona publiczność właściwie cały wybuchała głośnym śmiechem! »

Powrót na górę