Biblioteka

Kolejne polsko-ukraińskie czwartki w Kamienica Kultury za nami!!
Чергові польсько-українські четверги в Kamienica Kultury позаду!!
»

W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka, dlatego z tej okazji do biblioteki w Wilkowyi zostały zaproszone 4-latki z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni, gdzie uczęszcza jedna dziewczynka z Ukrainy. Na początku dzieci wysłuchały książeczki o wnuczku Fenku, który zrobił piękne prezenty dla swoich babć i dziadków oraz dwóch innych opowiadań. »

W czwartek bibliotekę w Golinie odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Dzieci wysłuchały opowiadania o "Najpiękniejszej choince". »

Na spotkanie mikołajkowe w bibliotece zaproszone zostały dzieci z grupy Smerfów 3 z przedszkola "Bajeczka". Pierwsza część spotkania odbyła się w naszej bibliotece - filii nr 3, a na drugą przeszliśmy z dziećmi do ich sali w przedszkolu. »

Tym razem nasze Gadu-Gadu polsko-ukraińskie miało świąteczny charakter. Na spotkaniu Panie wykonywały papierowe gwiazdy. Dziękujemy za spotkanie! »

Dzisiaj w bibliotece w parku obchodzono podwójne święto Mikołajki oraz Roczek Kindloteki. W Oddziale dla Dzieci goszczono Pszczółki z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek”. Przygotowano dla nich kodowanie na macie: Trasy Mikołaja do prezentu oraz wizerunku Mikołaja. »

Andrzejkowe Gadu-Gadu polsko-ukraińskie upłynęło w radosnym i klimatycznym nastroju. Były wróżby, słodkości i rękodzieło. Panie wykonywały lampiony techniką makramy. »

Ptasich hecy w bibliotece ciąg dalszy. Tym razem wystawę o ptakach i film państwa Stefaniaków obejrzały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Geometryczny Świat w Jarocinie oraz uczniowie kl. II Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie. »

Bibliotekę dla Dzieci odwiedzili Czarodzieje i Czarodziejki z klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 z Jarocina. Przygotowano dla Nich kodowanie klucza na macie, wróżby z butami oraz zaczarowanymi zwierzętami. »

W ubiegłym tygodniu ekipa z naszej biblioteki brała udział w 3-dniowym intensywnym szkoleniu pilotażowego projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni.” »

Powrót na górę