Choinkowe czytanie w Golinie

Choinkowe czytanie w GolinieW czwartek bibliotekę w Golinie odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Dzieci wysłuchały opowiadania o "Najpiękniejszej choince".

Następnie opowiadały o swoich domowych choinkach, o ozdobach i tradycjach. Szczególnie dwie ukraińskie dziewczynki: Sofija i Kira, które teraz mieszkają w Polsce. Następnie dzieci wyklejały Mikołaje. Na koniec dzieci otrzymały słodycze.

Projekt Równi. Różni. Ważni realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International, w większości finansowanego przez darczyńcę duńskiego Danmarks Indsamling.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International