Mikołajkowe spotkanie w 3D

Mikołajkowe spotkanie w 3DNa spotkanie mikołajkowe w bibliotece zaproszone zostały dzieci z grupy Smerfów 3 z przedszkola "Bajeczka". Pierwsza część spotkania odbyła się w naszej bibliotece - filii nr 3, a na drugą przeszliśmy z dziećmi do ich sali w przedszkolu.

Na początek przeczytaliśmy świąteczną opowieść pt. "Czas na choinkę", po której dzieci bardzo chętnie opowiadały o swoich pięknych drzewkach domowych, o ozdobach, które na nich zawieszą.
W drugiej części były świąteczne zgadywanki, łamigłówki, kolorowanki. W końcu przyszedł czas na pracę plastyczną. Każde z dzieci samodzielnie wykonało świąteczną kartkę, z bombką 3D. Na zakończenie czekały na dzieci upominki oczywiście od Mikołaja. Nasze spotkanie było bardzo udane.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International

Powrót na górę