Roczek KINDLOTEKI

Roczek KINDLOTEKIDzisiaj w bibliotece w parku obchodzono podwójne święto Mikołajki oraz Roczek Kindloteki. W Oddziale dla Dzieci goszczono Pszczółki z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek”. Przygotowano dla nich kodowanie na macie: Trasy Mikołaja do prezentu oraz wizerunku Mikołaja.

W aplikacji Scretchu Junior wykonali świąteczne rysunki. Na koniec otrzymali pierniki oraz zakładki do książek.

Przez cały rok w bibliotece w parku odbyło się:
30 zajęć z kodowania w bibliotece - 620 uczestników
2 zajęcia z kodowania poza biblioteką - 54 uczestników
RAZEM w Kindlotece: 32 zajęcia, w których uczestniczyło 674 dzieci

W tym roku Biblioteka otrzymała kolejne sprzęty oraz książki, któe zasilą zajęcia w STEM Kindlotece w roku 2023!

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International