Ptasie hece w bibliotece

Ptasie hece w bibliotecePtasich hecy w bibliotece ciąg dalszy. Tym razem wystawę o ptakach i film państwa Stefaniaków obejrzały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Geometryczny Świat w Jarocinie oraz uczniowie kl. II Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie.

Dzieci zapoznały się też z mnóstwem ciekawych książeczek, znajdujących się w bibliotece oraz wykonały karmidełka dla ptaków z tłuszczu i ziarenek.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International