Czarodzieje i Czarodziejki w bibliotece

Czarodzieje i Czarodziejki w biblioteceBibliotekę dla Dzieci odwiedzili Czarodzieje i Czarodziejki z klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 z Jarocina. Przygotowano dla Nich kodowanie klucza na macie, wróżby z butami oraz zaczarowanymi zwierzętami.

W aplikacji Scratch Jr dzieci wykonały andrzejkowe animacje. Było bajkowo i magicznie. Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International