Plastusie Poranne z Niepublicznego Przedszkola „Marcinek” jako sześciolatki poznali już wszystkie literki. W środowy poranek odwiedziły Oddział dla Dzieci gdzie bawiły się literkami. »

Na czym polega praca bibliotekarza i co znajduje się w bibliotece, usłyszeli uczniowie z Akademii Dobrej Edukacji w Jarocinie. »

Bibliotekę w parku odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Poziomka w Jarocinie. Z okazji Dnia Wiatru dzieci usłyszały wierszyki o psotnym wietrzyku. »

Florka, bohaterka cyklu książek autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, króluje w Bibliotece w Mieszkowie. »

Uczniowie z klasy IVa z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarocinie uczestniczyli w zabawach językowych . Przygotowano dla nich memory językowe, rebusy z frazeologizmami oraz układankę wyrazową ze słowa biblioteka. »

Po prawie rocznej przerwie do Oddziału dla Dzieci w parku zawitała na zajęcia klasa IVb z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Jarocina. »

Biblioteka w Wilkowyi z okazji Dnia Dziecka zorganizowała zajęcia dla 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Na początku dzieci wysłuchały książki pt. "Kacperiada. Opowiadania dla łobuzów i nie tylko" Grzegorza Kasdepke. »