Skarpetkowe pacynki

Skarpetkowe pacynkiW ramach projektu "Podróże z wyobraźnią" rozpoczęłyśmy cykl wyjazdowy. Tym razem odwiedziłyśmy dzieci ze szkół w Siedleminie i Roszkowie.

Uczniom została przedstawiona postać Justyny Bednarek autorki serii książek dla dzieci: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek". Efektem dzisiejszego spotkania były przygotowane przez dzieci barwne skarpetkowe pacynki.
Jesienią w szkołach w Siedleminie i Roszkowie zostaną zorganizowane spotkania autorskie z Justyną Bednarek. Tym czasem dzieci przez wakacje będą projektowały plakatu na spotkanie z gościem. Najlepsza praca zostanie nagrodzona!

Wydarzenie w ramach projektu "Podróże z wyobraźnią" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jarocin.