Biblioteka

Mimo pandemii ferie zimowe mogą odbywać się zdalnie - tak też było z dzieciakami przebywającymi na półkoloniach w Zespole Szkół Społecznych w Jarocinie »

Lekcja dla dzieci poświęcona ekologii. Po przeczytaniu książki pt. „Tomek staje się eko!" rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc przyrodzie. »

Dziś odbyła się lekcja online dla klasy II a dotycząca Świąt Bożego Narodzenia. W zajęciach brało udział 15 osób. »

Dzisiejszego dnia, tj. 10 grudnia, połączyliśmy z klasą II Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach. Tematem naszego spotkania były nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. »

Dzisiaj internetowo połączyliśmy się z uczniami II klasy ze Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach.
Tematem spotkania była Ekologia w bibliotece.
»

Dzisiaj do biblioteki w Wilkowyi zawitał Święty Mikołaj oraz wychowawca z uczniami klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Odbyła się dla nich lekcja biblioteczna on-line, oczywiście mikołajkowa. »

Książka „Prawdziwe krowy nie są fioletowe” Wacława Adamiaka stała się pretekstem do spotkania on-line z dziećmi i rozmowy na temat ptaków. »

W czwartkowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach odbyły się nietypowe Andrzejki. »

Dzień Pluszowego Misia to niecodzienne święto, które jest ważne dla każdego właściciela pluszaka. Co roku dzieci z przedszkola miały okazję obejrzeć książeczki i wysłuchać bajki czytanej przez bibliotekarza. »

Powrót na górę