Biblioteka

Na dzisiejszej lekcji online z klasą III Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Prusach rozmawialiśmy o tradycjach wielkanocnych w naszych domach. »

Z okazji Dnia Matematyki w bibliotece w Witaszycach odbyła się wirtualna lekcja z uczniami klasy IIa. Na początku wysłuchali dwóch opowiadań z książki G. Kasdepke „Do trzech odlicz! Zabawy matematyczne”. »

Z okazji "Dnia Dentysty" odbyły się zajęcia dla dzieci w Przedszkolu "Tęcza" w Radlinie. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono uczniów klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną on-line. Na początku dzieci dowiedziały się, że były dinozaury roślinożerne i mięsożerne. »

W bibliotece głównej przeprowadzono 2 lekcje biblioteczne on-line z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Kolejne lekcje, prosto z klas Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie, przeprowadzono dla uczniów w wersji on-line także. »

Mimo pandemii ferie zimowe mogą odbywać się zdalnie - tak też było z dzieciakami przebywającymi na półkoloniach w Zespole Szkół Społecznych w Jarocinie »

Lekcja dla dzieci poświęcona ekologii. Po przeczytaniu książki pt. „Tomek staje się eko!" rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc przyrodzie. »

Dziś odbyła się lekcja online dla klasy II a dotycząca Świąt Bożego Narodzenia. W zajęciach brało udział 15 osób. »

Dzisiejszego dnia, tj. 10 grudnia, połączyliśmy z klasą II Szkoły Podstawowej w Magnuszewicach. Tematem naszego spotkania były nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. »

Powrót na górę