W bibliotece w Wilkowyi dinozaury obchodziły swoje święto. Z tej okazji zaproszono grupę 5-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni na lekcję biblioteczną. Spotkanie rozpoczęło się od ciekawych informacji na temat dinozaurów. »

Za kilka dni obchodzimy Dzień Dinozaura, więc na spotkaniu z przedszkolakami w Cielczy i Radlinie czytaliśmy opowiadanie „Niespodzianka dla Dino”. Książeczka w wersji 3D zachwyciła dzieci, bo jest z pięknymi rozkładanymi figurami dinozaurów. »

Filię w Wilkowyi odwiedziły dwie grupy 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. Na początku dzieci zapoznały się z biblioteką i pracą bibliotekarza. »

26 lutego obchodzimy Dzień Dinozaura. Święto to najwięcej frajdy sprawia właśnie dzieciom. Stąd też nasza wizyta w Przedszkolu w Roszkowie i Siedleminie. »

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego uczniowie wzięli udział w zajęciach online "Ojczysty poznaj na ekranie". Po krótkim wprowadzeniu w tematykę dnia uczniowie rozwiązywali quizy językowe i gwarowe, uzupełniali przysłowia. »

Z okazji "Dnia Kota" w Niepublicznym Przedszkolu w Łuszczanowie, dzieci wysłuchały bajki teatrzyku Kamishibai o tym, jak Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny. »

W Dzień Bezpiecznego Interentu Bibliotekę w Golinie odwiedziła klasa III a. »

Dzień Bezpiecznego Internetu w Kamienicy Kultury upłynął nam bardzo intensywnie. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie obejrzały scenkę dotyczącą zachowań w Internecie. »