W Bibliotece Głównej dzieci usłyszały historię o przygodach Ariola, jednego z bohaterów komiksu, później same stworzyły własny komiks i historyjkę. Na dzieci czekała również dobra zabawa i słodka niespodzianka. »

Po wysłuchaniu bajki "Opowiem Ci mamo skąd się bierze miód" dzieci - pszczółki "zbierały nektar" i zanosiły do ula, a psotne misie podbierały smakołyk. »

Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół dzieci z przedszkola w Mieszkowie miały okazję poznać kilka ciekawostek o tych pracowitych stworzeniach. »

To już trzecia lekcja online w filii w Wilkowyi. Tym razem gościli u nas drugoklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

W ramach Tygodnia Bibliotek z hasłem Zasmakuj w bibliotece w Bibliotece w Wilkowyi odbyło się drugie spotkanie z klasą III w wersji on-line. Po zjedzeniu ciasteczek (każdy swoich) przyszedł czas na gimnastykę z książką. »

Dzisiaj w bibliotece w Wilkowyi odbyła się pierwsza lekcja biblioteczna online. Wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Aktywne czytanie legendy „O podziemnym tunelu i umowie z diabłem” oraz gra plenerowa Legendoczytacze na szlaku wraz z aplikacją zostały zaprezentowane uczniom kl. IV i V Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rusku. »

Dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie wysłuchały legendy „O podziemnym tunelu i umowie z diabłem” z jej nowym zakończeniem. »