Ptaki i misie

Ptaki i misieKamienica Kultury oblężona! Dziś gościliśmy dzieci z klas 0-III z Komorza Przybysławskiego i uczniów klas II i III z Akademii Dobrej Edukacji z Jarocina.

Tematy zajęć były róże a czas spędzony w bibliotece został doskonale spożytkowany. Ptasie hece w bibliotece tym razem odbyły się z uczniami Akademia Dobrej Edukacji - Jarocin. Dzieci z uwagą obejrzały film Izabeli i Romualda Stefaniaków, który wprowadził nas w świat ptaków i pięknej przyrody. Uczestnicy dowiedzieli się czym dokarmiamy ptaki zimą. Na zakończenie przygotowaliśmy karmidła, które umieścimy na przydomowych drzewach. A dzieci z Komorza Przybysławskiego wysłuchały opowieści o przygodach Misia Uszatka, który swoje święto obchodzi 26 listopada. Przygotowanie zabawki zręcznościowej było dużą frajdą.