Nie tylko o skarpetkach!

Nie tylko o skarpetkach!Właśnie gościliśmy Justynę Bednarek - autorkę przesympatycznych przygód skarpetek, niesamowitych kur oraz wielu innych postaci!

Pani Justyna przyjechała spotkać się z czytelnikami w szkołach w Siedleminie i Roszkowie, a gościnnie odwiedzili ją też uczniowie z Goliny! Wszyscy nasłuchaliśmy się jak to ze skarpetkami było oraz innymi książkami! Dzieci chętnie słuchały, a długa kolejka po autografy pozwala nam sądzić, że i z czytaniem będzie super zabawa!

To już był nasz ostatni gość w tym roku i ostatni w ramach tegorocznej edycji projektu "Podróże z wyobraźnią", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jarocin.