Z okazji Tygodnia Bibliotek i 760-lecia Jarocina Bibliotekę w Witaszycach odwiedziła grupa dzieci z miejscowego przedszkola. »

W Filii w Wilkowyi z okazji Tygodnia Bibliotek odbyło się głośne czytanie książki J. Grali "Siedmiomilowe buty" przez przewodniczącą Koła Gospodyń Barbarę Skoczylas grupie zerowej z Niepublicznego Przedszkola w Wilkowyi. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek, uczniowie klasy VI przyszli do biblioteki w Mieszkowie na lekcję biblioteczną o słownikach i encyklopediach. »

Tegoroczny Tydzień Bibliotek przebiegał pod hasłem "Biblioteka inspiruje". Takie
też były nasze działania w Filii nr 3 - inspirujące.
»

Zgodnie z tegorocznym hasłem Tygodnia bibliotek, Biblioteka Główna inspirowała młodzież z Gimanzjum nr 1 do działań twórczych zgodnych z prawem autorskim. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek filię w Mieszkowie odwiedziła grupa biedronek z Publicznego Przedszkola. »

W Tygodniu Bibliotek w filii w Cielczy specjalnie przygotowana "Chatka Krasnali" wraz ze swoim gospodarzem skrzatem Kropeczką zapraszała wszystkie dzieci do odwiedzin i wspólnego czytania fragmentów bajek i baśni. »