Kolejne spotkanie w Tygodniu Bibliotek to wizyta w grupie "Smerfów" w przedszkolu. Dzieci wysłuchały kilku faktów o żółwiach oraz bajki o Franklinie i zagubionej książce z biblioteki. »

W Tygodniu Bibliotek dzieci z przedszkola Poziomka, odwiedziły bibliotekę w Filii nr 2. Dzięki książce Janiny Grali "Siedmiomilowe buty" i magicznym butom mogły zwiedzić Jarocin i okolice. »

Na początku spotkania zapoznaliśmy się z artystą poprzez krótki filmik o jego życiu, powołaniu i miejscach, w których odbywał służbę Bożą. »

Słoneczka z Niepublicznego Przedszkola Puchatek w Golinie gościły w Oddziale Dla Dzieci tworząc małą orkiestrę. »

W Tygodniu Bibliotek, Filia nr 2 zaprosiła specjalnego gościa - radną panią Zdzisławę Pilarczyk na głośne czytanie. »