Biblioteka

Mikołajki w Kamienicy Kultury przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze.
Świąteczne życzenia wpisywali wczoraj na swoich choinkach uczniowie klasy II ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie.
»

W towarzystwie przedszkolaków z Potarzycy świętowaliśmy w Kamienicy Kultury Dzień Pluszowego Misia. Było misiowe czytanie, misiowe zabawy, kolorowanie i karmienie misia. »

W Święto Misia bibliotekę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie - grupa Króliczki. Dzieci wysłuchały opowiadania "Kochamy Cię, Misiu Tulisiu". »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki odwiedziły bibliotekę w Witaszycach. Z zaciekawieniem wysłuchały przygód Misia Koralika oraz świetnie poradziły sobie z rozpoznaniem znanych i mniej znanych misiów. »

Kamienica Kultury oblężona! Dziś gościliśmy dzieci z klas 0-III z Komorza Przybysławskiego i uczniów klas II i III z Akademii Dobrej Edukacji z Jarocina. »

Na zaproszenie dzieci bibliotekarki przyjechały dzisiaj do Niepublicznego Przedszkola w Roszkowie. Najmłodsi w bajkowych strojach z ciekawością wysłuchali bajek o Kocie w butach i Królewnie Śnieżce. Z dużym zapałem i radością ozdabiały kolorowe korony i kapelusze. »

Podczas akcji Cały Powiat Czyta Dzieciom wróciliśmy do wierszy i książek Marii Konopnickiej. Nasi mali goście z kl. III b Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie bawili się też chustą animacyjną i stworzyli pomysłowy domek dla krasnoludków. »

Z okazji akcji Cały powiat czyta dzieciom, przedszkolaki z grup Myszki i Pszczółki z przedszkola Poziomka wysłuchały wiersza o nie do końca dzielnym i walecznym Stefku. »

W filii w Cielczy z okazji akcji Cały powiat czyta dzieciom królował wiersz o Stefku, który niczego się nie bał. »

Powrót na górę