W Tygodniu Bibliotek do Biblioteki w Golinie przyszły dzieci z Niepublicznego Przedszkola na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie. Hasłem tegorocznego tygodnia jest "Biblioteka Inspiruje". »

Nastały wreszcie ciepłe dni, a więc czas ruszyć się od komputerów, laptopów i telewizora. Takimi słowami w Oddziale dla Dzieci rozpoczęły się sportowo-literackie zajęcia z przedszkolakami z przedszkola „Jaś i Małgosia” . »

Przedszkolacy zainspirowani przygodami Marysi i jej przyjaciół - bohaterów książki N. Berkane "Marysia i mała orkiestra" stworzyli własną orkiestrę ze sprzętów kuchennych. »

Grażyna Wilk przyjechała aż z Wrocławia, by poprowadzić w filii nr 2 kolejne warsztaty. Tym razem zajęliśmy się pierogami. »

Z okazji Tygodnia Bibliotek najmłodsza grupa przedszkolaków przyszła do nas na zajęcia. Po wysłuchaniu bajki o niesfornej piłce rozpoczęła się zabawa. »

W ramach Tygodnia Bibliotek dzieci z przedszkola w Witaszycach odwiedziły tamtejszą bibliotekę »