Biblioteka

Ukraiński pięciolatek Artur mógł po raz pierwszy uczestniczyć w wiosennym czytaniu, które odbyło się w przedszkolu w Radlinie i Cielczy, oraz poznać malutką gąsienicę, która przez cały tydzień bardzo dużo jadła, a potem zasnęła w kokonie, z którego wyszła już jako piękny motyl. »

W ramach ogólnopolskiej akcji Serce dla Ukrainy nasze biblioteki również "udekorowały się" na niebiesko-żółto!
В рамках загальнонаціональної акції «Серце для України» наші бібліотеки також «оформили» у синьо-жовтих тонах!
»

Z okazji zbliżającego się Dnia Żaby bibliotekarka udała się do miejscowego przedszkola na zajęcia. Po wysłuchaniu książki „Uśmiech dla żabki” rozmawialiśmy o jej treści. »

Zaproszone dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie wysłuchały opowiadania o najsłynniejszej kotce czyli Kici Koci. »

Smerfy z Niepublicznego Przedszkola „Jaś i Małgosia” z Jarocina zostały zapoznane z księgozbiorem biblioteki oraz dowiedziały się jak zostać czytelnikiem. »

Kolejne świąteczne spotkanie za nami. Tym razem odwiedziły nas dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie. Bożonarodzeniowy czas sprzyja tworzeniu pięknych dekoracji i ozdób. »

Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie. Było to świąteczne spotkanie. Dzieci wysłuchały opowiadania o Bożym Narodzenie z serii "Przygody Fenka". Następnie wykonywały mikołaje z talerzyków papierowych i kolorowego papieru. Na koniec przedszkolaki złożyły życzenia świąteczne i podarowały słodki upominek. »

Dzieci z Rodzicielskich Poranków zaproszono na Mikołajki do Ośrodka Wspierania Rozwoju, Edukacji i Terapii Dziecka w Jarocinie. Przygotowano dla nich zabawy sensoryczne, przedsionkowe, proprioceptywne, dotykowe, a także platformę do huśtania, topek do kręcenia i basen z kulkami. »

W Dzień Pluszowego Misia uczniowie klasy I z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników biblioteki. »

Powrót na górę