Biblioteka w Golinie z wakacyjną wizytą u przedszkolaków. Było głośne czytania "Brzydkiego kaczątka" oraz gry i zabawy, a na koniec dzieci wykonały zakładki ze starych, zaczytanych i zniszczonych już książek. »

Mikołajki w Kamienicy Kultury przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze.
Świąteczne życzenia wpisywali wczoraj na swoich choinkach uczniowie klasy II ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie.
»

W towarzystwie przedszkolaków z Potarzycy świętowaliśmy w Kamienicy Kultury Dzień Pluszowego Misia. Było misiowe czytanie, misiowe zabawy, kolorowanie i karmienie misia. »

W Święto Misia bibliotekę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Golinie - grupa Króliczki. Dzieci wysłuchały opowiadania "Kochamy Cię, Misiu Tulisiu". »

Z okazji Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki odwiedziły bibliotekę w Witaszycach. Z zaciekawieniem wysłuchały przygód Misia Koralika oraz świetnie poradziły sobie z rozpoznaniem znanych i mniej znanych misiów. »