Biblioteka

Biblioteka — świat w jednym miejscu to tegoroczne hasło Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji witaszycką bibliotekę odwiedziła klasa II b. »

W ramach Tygodnia Bibliotek kolejna grupa przedszkolaków z Goliny bawiła się w podróżowanie w bibliotece. Tym razem dzieci z pomocą globusa udały się w podróż do Australii! »

W ramach Kwiatoteki odbyło się u nas spotkanie pszczelarskie, które prowadziła Justyna Mazurek. Uczestnicy mogli posłuchać ciekawostek i faktów z życia pszczół. Dużym zainteresowaniem cieszyły się akcesoria pszczelarskie. »

Lekcja biblioteczna z klasą V Szkoły Podstawowej w Cielczy dotyczyła historii pisma i książki. Jak powstawały pierwsze książki i z jakich materiałów opowiedziała uczniom bibliotekarka, a później uczniowie obejrzeli krótką prezentację. »

Co roku Tydzień Bibliotek stwarza miłą okazję do spotkania z czytelnikami. Tym razem przebiegał on pod hasłem „Biblioteka – Świat w jednym miejscu”. Swoją bibliotekę odwiedziły zatem dwie wesołe grupy z Przedszkola w Mieszkowie. »

W maju spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi odbyło się w Tygodniu Bibliotek. Tegoroczne hasło brzmi „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, dlatego panie przeglądając kroniki Biblioteki zapoznały się z całą jej działalnością kulturalną. »

W Tygodniu Bibliotek w tym roku pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, Filia w Wilkowyi zorganizowała wycieczkę dla uczniów klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Biblioteka - świat w jednym miejscu! tak brzmi hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. O tym, że dzięki bibliotece możesz znaleźć się w każdym zakątku świata dowiedziały się dzieci z klasy II a ze szkoły w Golinie, którzy odwiedzili tamtejszą filię biblioteczną. »

Powrót na górę