Biblioteka

W Bibliotece w Mieszkowie znajduje się Izba Pamięci Powstańców Wielkopolskich. »

Lekcja dla dzieci poświęcona ekologii. Po przeczytaniu książki pt. „Tomek staje się eko!" rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc przyrodzie. »

Premiera pierwszej mobilnej gry już za nami. Ze względu na okoliczności związane z pandemią miała ona charakter kanapowy - czyli grać można było bez wychodzenia z domu! »

Dzisiaj na zoom-ie odbyła się pogadanka dla klasy IIa z Goliny na temat "Ptaków zimujących w Polsce". Dzięki najnowszej książce pana Wacława Adamiaka "Prawdziwe krowy nie są fioletowe". »

Książka „Prawdziwe krowy nie są fioletowe” Wacława Adamiaka stała się pretekstem do spotkania on-line z dziećmi i rozmowy na temat ptaków. »

Warsztaty gwarowe online? W naszej bibliotece wszystko jest możliwe! W ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" odbyły się zajęcia dla klasy 6e Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. Gościem specjalnym była regionalistka, autorka "Słownika gwary Ziemi Jarocińskiej". »

Nareszcie jest! Nasza pierwsza mobilna gra z aplikacją Action Track jest gotowa - premiera 5 grudnia 2020, startujemy od 15.00
Ze względu na pandemię oraz remonty na ulicy Wojska Polskiego grę może przejść każdy nie wychodząc z domu!
»

Aktywne czytanie legendy „O podziemnym tunelu i umowie z diabłem” oraz gra plenerowa Legendoczytacze na szlaku wraz z aplikacją zostały zaprezentowane uczniom kl. IV i V Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rusku. »

Powrót na górę