W środowe popołudnie w bibliotece w Witaszycach odbyło się spotkanie autorskie z regionalistką Jadwigą Podeszwą.
Członkowie i sympatycy Klubu Dyskusyjnego zapoznali się z twórczością autorki. Pani Jadwiga opowiedziała pokrótce o wszystkich swoich publikacjach.
»

Dzisiaj przypada światowy Dzień Turystyki! Wielkopolskie Obchody Światowego Dnia Turystyki natomiast odbyły się już w piątek 23 września w Pałacu Baborówko niedaleko Szamotuł. »

Wystawa "Ptaki" już otwarta. Izabela i Romuald Stefaniak opowiedzieli o swojej pasji fotografowania przyrody. »

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Cielczy zostali zaproszeni do obejrzenia w teatrzyku Kamishibai legendy "Tajemniczy tunel". Po jej wysłuchaniu dzieci wzięły udział w grze spacerowej z książką Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci". »