Biblioteka

W czwartek bibliotekarka z Filii w Wilkowyi zapoznała uczniów klas I-III z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łuszczanowie z książką Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa". »

Książeczka Joanny Jodełki, która trafi do każdego dziecka w Gminie Jarocin była okazją do spotkania w bibliotece w Golinie. »

Podczas zajęć plastycznych inspirowanych książką "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa" Joanny Jodełki dzieci wykonywały torby z motywami jarocińskimi. »

"Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa" to książeczka autorstwa Joanny Jodełki, która odkrywa mało znane miejsca i legendy, a nawet szczegóły architektoniczne na rynku i w parku. Zachęca do szukania, zbierania punktów i rodzinnej zabawy.
Na jej podstawie w filii nr 3 odbyły się warsztaty, w których wzięła udział klasa III c.
»

Aż trzy klasy wzięły udział w mieszkowskim finale "Legendoczytaczy na szlaku". Wśród uczestników była też klasa, która napisała tekst oraz stworzyła ilustracje do prezentowanego wszystkim teatrzyku kamishibai. »

Na niecodzienne wydarzenie zostały zaproszone do filii nr 3, dzieci klasy III. Byli to mali autorzy, którzy w ubiegłym roku szkolnym, podczas warsztatów z projektu Legendoczytacze na szlaku, stworzyli legendę pt. "Tajemniczy głaz" w formie teatrzyku kamishibai. »

Klasa VI b została zaproszona do biblioteki aby poznać nową wersję lokalnej legendy „O ciotach z Cielczy”. Legendę napisały i własnoręcznie zilustrowały ich koleżanki z klasy VI i VIII podczas czerwcowych warsztatów reporterskich
i malarskich.
»

W bibliotece w Wilkowyi uczniowie klasy I - III z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni zapoznali się z książką Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci. Gra spacerowa". »

12 grudnia w filii w Golinie odbyło się spotkanie z Reginą Gruchalską.Dzieci zapoznały się z książką Joanny Jodełki "Jarocin dla dzieci.Gra spacerowa". »

Powrót na górę