Pierwsze spotkanie z bajeczką w Oddziale dla Dzieci i Młodizeży zaliczyły dzieci przedszkolaki ze „Stokrotki”. »

Pierwsze spotkanie z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie" już za nami! O swojej pasji podróżowania i wyprawie autostopowej do Rumunii opowiadał Michał Nowak »

Dzieci z klasy II b zespołu Szkół w Cielczy gościły w bibliotece na lekcji ekologii. W ramach projektu EkoPaka uczniowie dowiadywali się co to są tworzywa sztuczne, z czego są produkowane, jak należy segregować zużyte przedmioty i jak można je przetwarzać. »

Nastoletnie klubowiczki oceniając książkę stwierdziły, że są zdecydowanie trzy razy na nie! »

Facebook potrafi dać użytkownikowi wiele przyjemności i ważnych informacji z którymi dzielą się nasi znajomi, ale trzeba umieć odpowiednio z niego korzystać i wiedzieć jak się po nim poruszać. »