Biblioteka

Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »

Dzień Mamy, to dzień wyjątkowy. W trakcie spotkania z klasą Ia dzieci wysłuchały opowieści o rodzinie, pt. "Moja mama, mój tata" Małgorzaty Swędrowskiej, łączyły w pary najbardziej znane powiedzenia o mamie, o rodzinie. A prezentem dla mamy była własnoręcznie wykonana ramka z rysunkiem swojej rodziny. »

To, że w bibliotece można się bawić, wiemy nie od dziś. Tak też było na zakończenie tegorocznego Tygodnia Bibliotek. »

W ramach ogólnopolskiej akcji Serce dla Ukrainy nasze biblioteki również "udekorowały się" na niebiesko-żółto!
В рамках загальнонаціональної акції «Серце для України» наші бібліотеки також «оформили» у синьо-жовтих тонах!
»

Dziś do biblioteki, filii nr 3 zawitała klasa III e. Nasze spotkanie dotyczyło Światowego Dnia Pluszowego Misia. Na początek dzieci wysłuchały uroczą opowieść o "Koali, który się trzymał". »

Jutro Światowy Dzień Pluszowego Misia, ale my już dziś obchodziliśmy ten dzień w grupie Misiów, w przedszkolu Bajeczka. Na początku naszego spotkania dzieci przeglądały książeczki o różnych misiach, a potem jedną z nich czytaliśmy, o "Koali, który się trzymał". »

Filia nr 3 w Jarocinie wspiera szkolny projekt edukacyjno - czytelniczy "Mądre Bajki z Całego Świata", realizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Jarocinie. To projekt fundacji Kulczyk Foundation pod szyldem "Efektu Domina". Fundacja prowadzona przez Dominikę Kulczyk działa w bardzo różnych miejscach świata wspierając dobre zmiany w społecznościach lokalnych. »

Wczorajsze przedpołudnie w przedszkolu Promyczek upłynęło nam bardzo przyjemnie. Małe Krasnale poznały nowych bohaterów książek dla dzieci: Polę, Jadzię Pętelkę, Kicię Kocię, samochodzika Franka, hulajnogę Zuzię, liska Fenka. »

Powrót na górę