Ostatnie już w tym roku spotkanie Klubu Seniorek odbyło się w czwartek 7 grudnia. Panie w miłej atmosferze, przy kawie i cieście, wykonywały kartki świąteczne, które wyślą z życzeniami do swoich bliskich. »

Dzieci z klasy III a wysłuchały krótkiej pogadanki na temat odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat własnej ojczyzny. »

Przez dwa dni trwały w filii nr 3 warsztaty halloweenowe. Chętne dzieci podczas przerw robiły dyniowe witraże. »

25 października obchodzimy Dzień Kundelka. Z tej okazji pomimo deszczowej pogody uczniowie klasy Ia odwiedzili naszą bibliotekę. Na początku odgadywali zagadki. Następnie opowiadali jaki jest kundelek. »

W poniedziałkowe popołudnie w Filii nr 2 odbyły się warsztaty wyplatania wianków. »