Przez ostatnie przedświąteczne dni w Filii nr 3 w Jarocinie królowały pisanki. »

Na świątecznym stole nie może zabraknąć ozdób wielkanocnych. W Bibliotece w Witaszycach odbyły się warsztaty wielkanocnych dekoracji. »

W ramach Tygodnia z Internetem w Bibliotece w Cielczy I w Bibliotece Głównej odbyły się warsztaty kreatywnego szycia EkoZabawka skierowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych zgodnie z ideą recyclingu. »

W ramach zajęć z rękodzieła w programie Senior-WIGOR odbyły się warsztaty z szycia ozdób świątecznych. »

Podczas pięciu marcowych spotkań w filii nr 1 w ramach kursu "Smartfony, tablety i inne gadżety" jego uczestnicy zgłębiali wiedzę na temat łączenia się z Internetem, wykonywania, edycji i udostępniania zdjęć, wyszukiwania w Internecie, pobierania aplikacji, bankowości mobilnej i nie tylko. »

Wybierając się na zakupy od dziś uczestniczki warsztatów rękodzielniczych w Bibliotece w Witaszycach będą zabierały ekologiczne torby własnoręcznie przez siebie malowane. »

Dzieci z miejscowego przedszkola odwiedziły w czwartek bibliotekę. Na początku wysłuchały legendy związanej z Witaszycami "O ciotach na piecu chlebowym", z tórej m.in. dowiedziały się gdzie dawniej gospodynie piekły chleby. »

Tradycyjnie już Filia nr 2 wraz ze Stowarzyszeniem Edukacyjnym "Trójka" i Zespołem Szkoł nr 3 w Jarocinie zaproponowali warsztaty dla mieszkańców - tym razem wokół Wielkanocy. »